sss-banner

Com İlaç ürünlerinin tek yetkili satış noktası eczaneler ve resmi sitemiz olan www.comilac.com.tr den temin edebilirsiniz. Tüm Türkiye’de ilaç depolarında bulunmaktadır. Eczanenizde bulunmasa dahi, sizin için depodan temin edilmesini isteyebilirsiniz.

İnternetten satılan ürünlerin; depolanma koşulları, son kullanma tarihi, gerçek ürün olup olmadığı gibi konular bilinemeyeceği için, mağdur olmamanız adına resmi web sitemiz ve eczaneler dışında satılan ürünleri almamanızı tavsiye ederiz.

Com İlaç; Resmi web sitemiz ve eczaneden alınan ürünlerle karşılaşabileceğiniz problemlerde her zaman ürününün arkasındadır.

Com İlaç ürünleri, takviye edici gıda yönetmeliğine göre T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI onayı ve izniyle üretilmektedir.

5996 sayılı yönetmenlik ile Takviye Edici Gıdaların onay numarası alması zorunluluk haline gelmiştir. Onay alan ürünler bakanlığın https://ggbs.tarim.gov.tr/ adresinden takip edilebilmektedir. Ürün güvenliği açısından oldukça faydalı bu uygulama güncel olarak takip edilmelidir. Tüm Com İlaç ürünleri üzerinde takviye edici gıda onay numarası bulunmaktadır.

Com İlaç ürünleri, ilaç değil takviye edici gıdadır. İçerisinde Tarım Bakanlığı’nın günlük önerilen alım dozunu belirlediği miktarda içerik bulunmaktadır. Ancak özel durumunuz varsa (kronik hastalık, kan sulandırıcı kullanımı, gebelik vb.) doktorunuza danışmadan kullanmamanız önerilir.

Com İlaç ürünlerinde kullanılan hayvansal kaynaklı jelatinler helal sertifikasına sahiptir. Ayrıca hiçbir Com İlaç ürününde glüten bulunmamakta, titanyum dioksit içermemektedir. Vegan özelliği olan desteklerimiz ek olarak logoyla belirtilmiştir.

Hemen Ara
Whatsapp